2017. november. 20. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. november. 20.

Ma is kérhetjük Szent Erzsébet közbenjárását, hogy legyen bátorságunk megtenni, amit ő is tett – mondta Barta Barnabás a Hildegárda templommal szembeni szobornál tartott megemlékezés alkalmával.

2017. október. 31.

Isten maga a szeretet, így ha szeretetet tapasztalunk meg, Istent, magát tapasztaljuk - hangzott el az önkéntes beteglátogatók októberi találkozóján.

2017. július. 31.

Tegyük meg azt, amit Jézus örökségül hagyott nekünk és ne csak várjuk, amit megígért - kérte Ágoston Ferenc krasznabélteki plébános a szeretetszolgálat-csoportok találkozóján, szombaton.

2017. május. 30.

Mindenki számára fontos, hogy alázatos szeretettel közeledjenek hozzájuk embertársaik, a betegeknek pedig különösen az - mondta Gáspár Annamária kórházpasztorációs referens az önkéntes beteglátogatók májusi találkozóján.

2017. április. 27.

A piarista nővérek, most indult tematikus évük alkalmával több lehetőséget szeretnének adni a találkozásokra.

2017. április. 20.

Anna Lucia D'Ospina-val, a piarista nővérek generálisával nagykárolyi látogatása alkalmával beszélgettünk a kongregáció világban és Nagykárolyban betöltött helyéről, valamint feladatáról.