2018. április. 23. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. február. 12.

Az értékes dolgok mindig könnyből, fájdalomból és verejtékből születnek - emelte a hívek elé a betegek világnapja alkalmából bemutatott szentmise homíliájában Hársfalvi Ottó általános helynök.

2018. február. 5.

Szűz Mária Lourdes-i jelenése emléknapján, február 11-én a szatmárnémeti székesegyházba várják a betegeket és az értük imádkozókat.

2017. december. 11.

Idei utolsó találkozójukon az éves működésükért is hálát adtak az egyházmegyei önkéntes beteglátogatói kör tagjai.

2017. november. 20.

Ma is kérhetjük Szent Erzsébet közbenjárását, hogy legyen bátorságunk megtenni, amit ő is tett – mondta Barta Barnabás a Hildegárda templommal szembeni szobornál tartott megemlékezés alkalmával.

2017. október. 31.

Isten maga a szeretet, így ha szeretetet tapasztalunk meg, Istent, magát tapasztaljuk - hangzott el az önkéntes beteglátogatók októberi találkozóján.

2017. július. 31.

Tegyük meg azt, amit Jézus örökségül hagyott nekünk és ne csak várjuk, amit megígért - kérte Ágoston Ferenc krasznabélteki plébános a szeretetszolgálat-csoportok találkozóján, szombaton.