2024. április. 19. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. október. 4.

Az idősek világnapja alkalmából az idősekért mutatott be szentmisét Schönberger Jenő püspök szombaton.

2020. szeptember. 14.

Az egyházmegyei önkéntes beteglátogatók azért találkoztak hétfőn, Szatmárnémetiben, hogy együtt imádkozzanak a betegekért.

2020. augusztus. 17.

Ahhoz, hogy jelen tudjak lenni a másik ember életében, jelen kell lennem önmagam számára is, a saját életemben – mondta a beteglátogatásról Nagybányán P. György Alfréd MI kamilliánus atya.

2020. augusztus. 7.

A betegeknek és a beteglátogatóknak egyaránt nehéz, hogy a vírus adta helyzetben nem történhetnek meg a találkozások a betegágynál.

2020. február. 12.

Érdemes élni, sőt érdemes szenvedést vállalni, áldozatot hozni jó célokért, szeretni, megbocsátani, elengedni – hangsúlyozta Dr. Hankovszky Ferenc a betegek világnapján bemutatott szentmisén.

2020. február. 4.

Szűz Mária Lourdes-i jelenése emléknapján, február 11-én a Zárda templomban mutatnak be szentmisét a betegekért és a betegekkel.