2024. április. 25. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Az első napon, a Püspöki Palotában

2017. december. 27.

Az Újévben szentségimádásban találkozhatnak a Szentségi Krisztussal mindazok, akik a Püspöki Palota kápolnájába látogatnak.

Szűz Mária Istenanyaságának ünnepén, a Béke Világnapján 2018-ban is egész napos szentségimádást tartanak a Püspöki Palota kápolnájában.

A szentségimádás elcsendesedésre hív, lehetőséget adva az Újévben arra, hogy a Szentségi Krisztussal való találkozásban töltekezzenek a hívek. A 2018-as esztendő első napján Schönberger Jenő püspök a Székesegyházban tizenegy órától mutat be szentmisét. Ezt követően, hozzávetőlegesen tizenkét órakor nyílik meg a Püspöki Palota, ahol este háromnegyed hatig imádkozhatnak a hívek különböző közösségek, csoportok vezetésében: a Páli Szent Vincéről nevezett Szatmári Irgalmas Nővérek kongregációja, a Székesegyház plébánia családosainak csoportja, az önkéntes beteglátogatók csoportja, a „Szent József a munkás” katolikus férfiak szövetsége, a Mária Légió képviselői, valamint az Árpád-házi Szent Erzsébet Nőszövetség képviselői váltják egymást a megadott sorrendben, óránként a szentségimádás során.

Szeretettel várják a híveket, hogy kapcsolódjanak be a csaknem egész napos imába.

A felvétel 2017. január 1-jén készült