2024. április. 24. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Egyházmegyei bizottságok és testületek

Tanácsosok Testülete
Ft. Antku István, Ft. Hársfalvi Ottó, Ft. Ilyés Csaba, Ft. Melega Péter, Ft. Reszler Mihály, Ft. Seffer Dániel, Ft. Szmutku Róbert.

Papi Szenátus
Hivatalból tagok: T. Claudino José Cleiton, Ft. Fanea József, Ft. Ilyés Csaba, Ft. Melega Péter, Ft. Seffer Dániel
Választott tagok: Ft. Antku István, Ft. Hársfalvi Ottól, Ft. Reszler Mihály, Ft. Szmutku Róbert, Ft. Ulmer Mihály
Kinevezett tagok: Fr. Laslău Narcis-Leonard OFM Conv., Ft. Dr. Román János, mindenkori székesegyházi káplán.

Gazdasági Tanács
Ft. Ilyés Csaba, irodaigazgató,
Ft. Melega Péter, gazdasági igazgató,
Merk Zsuzsanna, főkönyvelő,
Nyéki Éva, jogi asszisztens.

Egyházmegyei Bíróság
Bírósági helynök: Ft. Fanea József
Bírák: Ft. Ilyés Csaba, Ft. Papellás István, Ft. Antku István
Kötelékvédő: Ft. Giurgiu Daniel,
Ügyvéd: Ft. Leabu Marius
Jegyző: Ft. Egeli Ferenc

Pasztorális Tanács
Hivatalból tagok: Nm. Ft. Schönberger Jenő, Ft. Ilyés Csaba, Ft. Melega Péter, T. Claudino José Cleiton.
Főesperesek és esperesek: Ft. Antku István, Ft. Reszler Mihály, Ft. Seffer Dániel, Ft. Barta Barnabás, Ft. Harsányi László, Ft. Szilágyi János, Ft. Szmutku Róbert.
Egyházmegyei Irodák, munkacsoportok vezetői: Ft. Jakab Norbert, Ft. Leabu Marius, Ft. Pakot Géza SJ, Csiszár Lóránd, Gáspár Annamária, Juhász Miklós Gyula, Kirner Matild, Kocsis Alíz, Kujbus Márta, Lepedus István, Mekker Enikő, Tyukodi Beáta SJC.