2017. szeptember. 24. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Egyházmegyei bizottságok és testületek

Tanácsosok Testülete
Hársfalvi Ottó, Dr. Hankovszky Ferenc, Melega Péter, Egeli Ferenc, Láng Pál, Feigi György.

Papi Szenátus
Hivatalból tagok: Hárfalvi Ottó, Dr. Hankovszky Ferenc, Melega Péter, Egeli Ferenc
Választott tagok: Láng Pál, Ilyés Csaba, Reszler Mihály, Román János, Seffer Dániel Antal
Kinevezett tagok: Feigi György, Miklós Claudiu SJ, mindenkori székesegyházi káplán

Gazdasági Tanács
Ft. Dr. Hankovszky Ferenc, püspöki helynök, irodaigazgató
Melega Péter, gazdasági igazgató
Merk Zsuzsanna, főkönyvelő
Nyéki Éva, jogi asszisztens

Egyházmegyei Bíróság
Bírósági helynök: Dr. Hankovszky Ferenc
Bírák: Dr. Ágoston Ferencz, Ilyés Csaba, Papellás István, Szilágyi János
Kötelékvédő: Láng Pál
Ügyvéd: Lukács Imre Róbert, Melega Péter
Jegyző: Egeli Ferenc

Pasztorális Tanács
Vezetője: Ft. Hankovszky Ferenc
Tagjai 2013 novemberétől: Nm. Ft. Schönberger Jenő, Ft. Dr. Hankovszky Ferenc, Ft. Egeli Ferenc, Ft. Melega Péter, Ft. Dr. Ágoston Ferenc, Gáspár Annamária, Józsa János, Mekker Enikő, Lepedus István, Ádámkó István Csaba, Ft. Hársfalvi Ottó, Ft. Reszler Mihály, Ft. Ilyés Csaba, Ft. Szilágyi János, Ft. Seffer Dániel, Ft. Harsányi László, Ft. Román János, Ft. Fromherz Attila, Ft. Orbán Mihály SJ, Ft. Borota Ottó, Kujbus Márta, Csiszár Lóránt,  Tyukodi Beáta SJC, Molnár Gabriella.