2024. április. 25. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2022. július. 4.

Lelkigyakorlatra hívja az érdeklődőket a Szatmári Római Katolikus Püspökség Világiak Irodája.

2022. június. 27.

A Püspökség Világiak Irodája szeretettel hívja a családokat az idei, XIV. Egyházmegyei Családos Táborba.

2022. április. 4.

Április 2-án ünnepelték a szatmári és nagykárolyi szentignáci lelkiségű közösség (Keresztény Élet Közössége) tagjai és barátaik a Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepéhez kötődő világnapot, mely a nemzetközi KÉK újra alakulásának születésnapja.

2022. február. 28.

A Szatmári Püspökség Világiak Irodája idén nagyböjtben is a hétköznapok lelkigyakorlatára hívja az érdeklődőket.

2022. február. 26.

Véget ért a Házasság Hete programsorozat a Szatmári Egyházmegyében is. A Püspökség Világiak Irodája a korábbi évekhez hasonlóan idén is, február hónap folyamán kibővített programsorozattal várta a párokat, házaspárokat.

2022. február. 22.

A szemlélődő (kontemplatív) ima gyakorlására hív meg minden érdeklődőt a Szatmári Római Katolikus Püspökség Világiak Irodája által szervezett program március 4-6. között, Szokondra, a Szent Ignác Lelkigyakorlatos Házba.