2017. május. 28. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. május. 15.

Az önmagunkkal, az emberekkel, az Istennel való kapcsolatunkban is döntő jellegű, hogy képesek vagyunk-e meghallani - hangzott el a hétvégén Nagyszokondon, egy lelki kísérői képzés keretében.

2017. március. 24.

Szatmárnémetiben is megünnepelte ötvenedik világnapját a Keresztény Élet Közössége (KÉK) szellemiségében működő csoport.

2017. február. 27.

A kísértés legyőzése által az ember megerősödik de ez segíti egy nagyobb jó létrejöttét is - mondta Vojtku László plébános a szombati bibliás programon.

2017. február. 15.

A Bibliát vizsgálják, abban Jézus megkísértését, ez alapján pedig a személyes kísértéseket február 25-én, a Szentlélek templom Merk Mihály termében.

2017. február. 8.

Megváltozott a beágyazott rend, miszerint az idősek oktatják a fiatalokat, így pedig nehezen tartható fenn a régi tekintély - mondta Tóth László a szatmári egyházmegyés egyháztanácsosok találkozóján.

2017. február. 8.

Kontemplatív lelkigyakorlatos hétvégét szervezett a Püspökség világiak irodája.