2017. július. 21. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. június. 22.

A Püspökség világiak irodája július 18-a és 20-a között Arad, Temesvár, és Püspökfürdő érintésével viszi kirándulásra az egyházmegye sekrestyéseit.

2017. június. 22.

Szentignáci lelkigyakorlatot tartanak június 29-e és július 2-a között Erdődhegyen, a Püspökség világiak irodája szervezésében.

2017. június. 12.

Isten ad értelmet az életnek, és igazságot az életen túl is - nyomatékosították a Szentlélek plébánián tartott bibliakörök találkozóján.

2017. május. 16.

A hit személyes történeteiről, a keresésről, a megtalálásról és a mindennapokban történő megőrzésről szóltak a Máramarosszigeten és Kálmándon rendezett szentignáci lelki napok.

2017. május. 15.

Az önmagunkkal, az emberekkel, az Istennel való kapcsolatunkban is döntő jellegű, hogy képesek vagyunk-e meghallani - hangzott el a hétvégén Nagyszokondon, egy lelki kísérői képzés keretében.

2017. március. 24.

Szatmárnémetiben is megünnepelte ötvenedik világnapját a Keresztény Élet Közössége (KÉK) szellemiségében működő csoport.