2017. december. 15. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. február. 8.

Kontemplatív lelkigyakorlatos hétvégét szervezett a Püspökség világiak irodája.

2017. február. 8.

Az idei adventben 115-en végezték a hétköznapok szentignáci lelkigyakorlatát egyházmegyénkben.

2017. február. 8.

A szakmaiság, a diákokkal való közös munka, a személyiségfejlesztő-, megtartó szabályok és a tiszteletteljes, de felszabadult hangulat jellemezte az egyházmegye keresztény pedagógusai által meglátogatott tanintézményeket.

2017. február. 7.

Az ember eldöntheti, kitől kér segítséget a bajban, ahogy az is döntéstől függ, kinek nyújt segítséget - gondolkodtak együtt a Bibliás program résztvevői szombaton.

2017. február. 7.

Egyeztető és fejlesztő hétvégén vettek részt a római katolikus hitoktatók október 7. és 9-e között, Nagyszokondon.

2017. február. 3.

A bibliai párbeszéd módszerével találhattak válaszokat életük kérdéseire a nagykárolyi lelki program résztvevői.