2024. április. 25. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. július. 31.

Közös kirándulásukon, az egyházmegye sekrestyései ismét megtapasztalhatták Istennek, az emberek által való működését.

2020. március. 1.

Bele van kódolva az emberi létezés alapjaiba, emberi természetünkbe a vágy, hogy fontosak lehessünk valakinek, hogy életünknek értelme legyen – hangsúlyozta Vojtku László a szombati bibliás találkozón.

2020. február. 25.

Bibliás találkozót tartanak február 29-én, szombaton a szatmárnémeti Szentlélek plébánia Merk Mihály termében.

2020. február. 24.

Szemlélődő hétvégén gyakorolták az imát, amely elszakad a személy akaratától, vágyaitól és kéréseitől.

2020. február. 6.

A világiak irodája közelgő hétvégi rendezvényén a csendben történő ima által merülnek el az Isten szemlélésében és vizsgálják életüket – várják a jelentkezőket.

2020. január. 29.

Vetélkedők, előadások, közös ima, filmnézés, sok vidám perc és önfeledt mulatság jellemzi idén is a Házasság hete szatmárnémeti programjait.