2024. április. 25. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2022. május. 26.

Urunk mennybemenetelének előestéjén, május 25-én, a főpásztor Hám János püspök boldoggá avatásáért imádkozott a Szatmárnémeti Székesegyházban.

2022. május. 25.

A mennybemenetel Jézus Krisztus megdicsőülésének utolsó földi állomása; negyven nappal feltámadása után, embersége visszavonhatatlanul belépett az Isteni dicsőségbe.

2022. május. 24.

Az Egyházmegyei Ifjúsági Iroda idén is meghirdette a „Tettek napját”, mellyel arra szeretnék ösztönözni a fiatalokat, hogy járjanak nyitott szemmel a világban és valamilyen önkéntes-, szociális tevékenységet vállalva tegyék szebbé környezetüket.

2022. május. 18.

Boldog Scheffler Jánosra emlékeztek a Székesegyházban, akit éppen nyolcvan éve szentelt püspökké Dr. Serédi Jusztinián hercegprímás. Az egyházmegye első vértanú püspökét hatalmas teherbírás, szilárd jellem, imádságos hit és az Isten iránti feltétlen hűség, bizalom és engedelmesség jellemezte.

2022. május. 16.

Lajosvölgyihuta (Huta Certeze) egy kevésbé ismert kis falu az avasban, ahol a lakosság nem beszél magyarul, ám döntő többségében katolikusnak vallja magát.

2022. május. 15.

Május 9. és 13. között a Szatmári Római Katolikus Püspökség vendégszeretetét élvezhette Hermann Gletter innsbrucki és Dr. Stefan Oster SDB passaui püspökök és munkatársaik.