2024. április. 18. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2021. június. 7.

Június 5-én, szombaton tartották a Szatmári Egyházmegye ifjúsági csoportvezető-képzőjének második alkalmát.

2021. május. 31.

Szombaton, május 29-én tartotta meg a Szatmári Ifjúsági Iroda az egyházmegyei csoportvezetőképzőjét, a szatmárnémeti Szentlélek plébánia Merk Mihály termében. A tavalyi évben kimaradt eseményre, idén két alkalommal is sort kerítenek, amelynek célja az egyházmegye különböző plébániáiról érkezett csoportvezetők felkészítése az ifjúsági- és gyermekprogramokon való részvételre és koordinálására.

2020. október. 12.

Szatmárnémetiben kezdte a fiataloknak szóló tematikus napjai sorozatát a Szatmári Római Katolikus Püspökség ifjúsági irodája.

2020. szeptember. 29.

Az úton levésről elmélkedtek lelki napon a fiatalok szeptember 26-án, Szatmárnémetiben.

2020. szeptember. 14.

Idén elmaradtak az egyházmegyei-szintű ifjúsági rendezvények, ezért a plébániai csoportvezetők a virtuális térben buzdítanak és adnak ötleteket társaiknak a szűk körű találkozásokra, a hitben való töltekezésre.

2020. szeptember. 7.

A máramarosi Rozsályra kirándultak a plébániák fiataljai az Egyházmegyei Ifjúsági Iroda referenseivel.