2017. december. 15. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. február. 14.

Beszélgetések, játék és ima jellemezte az egyházmegyei ifjúsági csoportvezetők téli találkozóját.

2017. február. 8.

Megváltozott a beágyazott rend, miszerint az idősek oktatják a fiatalokat, így pedig nehezen tartható fenn a régi tekintély - mondta Tóth László a szatmári egyházmegyés egyháztanácsosok találkozóján.

2017. február. 8.

Az idei levelező zarándoklat lezárása után az Egyházmegyei Ifjúsági Iroda most a résztvevő, több mint ötszáz gyermek meglátogatásával és jutalmazásával van elfoglalva.

2017. február. 7.

A Szent Család templomban tartották az idei advent első ifjúsági imaóráját, vasárnap este.

2017. február. 3.

Száztíznél is több román ajkú gyermek és fiatal vett részt egyházmegyei találkozójukon,  Ilobahandalon, október 8-án.

2017. február. 1.

A hétköznapokban, minden nap megélni a hűséget, az Istenhez tartozást, ez a feladat - mondta Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye ifjúságának találkozóján.