2024. április. 19. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. augusztus. 13.

Jelen időszakban főképp plébániai szinten valósulnak meg az ifjúsági rendezvények, melyek előkészítésében nagy szerep hárul az ifjúsági csoportvezetőkre.

2020. július. 27.

A plébániaudvar, a templom takarítása által volt részük közösségi élményben azoknak a fiataloknak, akik bekapcsolódtak a „tettek napja” kezdeményezésbe.

2020. március. 11.

Zenés áhítaton gondolkodtak el nagyböjt üzenetein a hívek szombaton, a Zárda templomban.

2020. március. 2.

Nagyböjt ifjúsági imaóráján a világ kettősségében utat kereső fiatal képe jelent meg, a hitben való kitartásért imádkoztak.

2020. február. 10.

Téli találkozójukon azt kérték a csoportvezetőktől, otthoni, iskolai környezetükben is a keresztény értékek felmutatói legyenek.

2019. december. 2.

A Hildegárda templomban tartotta első imaóráját az adventi időben a Szatmárnémeti római katolikus ifjúság.