2024. április. 23. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Kalandtúra újra

2018. január. 18.

A Házasság-hetéhez közeledve ismét szerelmes kalandtúrát szerveznek, melyre várják a párok jelentkezését.

A Szatmári Római Katolikus Püspökség, a Házas hétvége mozgalom, a különböző plébániák, parókiák, a szatmári baptista- és evangélikus gyülekezetek szervezésében idén február elseje és 18-a között kerül megrendezésre a Házasság hete. Előtte azonban, ahogy megszokott, ismét lesz szerelmes kalandtúra, amelyben a résztvevő párok különböző feladatokat kapnak, érdekes helyzetek elé állítják őket. Amelyik pár mindet teljesíti, nem csak nyereménnyel gazdagodhat, hanem sokkal inkább az együtt eltöltött idő élményeivel.

Erre épp egy hónap áll a rendelkezésükre, amely január 18-ával már meg is kezdődött. Ez azonban nem azt jelenti, hogy bárki lemaradt volna. A feladatok amelyeket a párok kapnak idén is változatosak és izgalmasak lesznek, de a szervezők ezeket még nem nevesítik, hadd szolgáljanak a meglepetés erejével. Aki tehát bekapcsolódna a szerelmes kalandtúrába, még megteheti, a linken elérhető űrlap kitöltésével.

Egy korábbi kalandtúra eredményhirdetésekor