2024. április. 19. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Megkezdődött a regisztráció!

2018. március. 15.

Már lehet résztvevőnek jelentkezni az Országos Katolikus Ifjúsági Találkozóra: nem online, hanem a helyi, egyházmegyei felelősöknél.

Szatmárnémeti várja a fiatalokat! Itt szervezik július 25-e és 29-e között az Országos Katolikus Ifjúsági Találkozót, amelyre már lehet résztvevőnek jelentkezni. A 15 és 30 év közötti fiatalok két szolgáltatás-csomag között választhatnak.

Így az A csomag 100 lejbe kerül és tartalmazza a belépést az OKIT keretén belül megrendezésre kerülő összes programra, a szállást, a teljes ellátást és a zarándokcsomagot. A B csomagért ezzel szemben 70 lejt kell fizetni és ez belépést nyújt az OKIT keretén belül megrendezésre kerülő összes programra, naponta ebédet és vacsorát biztosít, illetve a zarándokcsomagot adja.

A jelentkezések határideje június 10-e, de érdemes sietni, mert a helyek száma egyházmegyénként limitált. Újdonság, hogy a regisztráció nem online történik, hanem az egyházmegyei felelősöknél. Az ifjúsági felelősök listáját, valamint elérhetőségüket megtalálja ezen a linken: http://www.intc.ro/hu/kapcsolattarto-szemlyek/

Egyházmegyénkben az Ifjúsági Iroda hamarosan minden plébániára kiküldi a találkozóval kapcsolatos tudnivalókat és a regisztrációs íveket.