2024. április. 18. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Megkezdték a felkészülést

2018. január. 17.

Nagykilenced kezdődött Szatmárnémetiben, a sugárúti Szent József templomban, szerdán.

Szent József, Szűz Mária jegyese ünnepére március 19-én kerül sor. De hagyomány szerint, már kilenc héttel előtte megkezdődik a hívek lelki felkészülése. Minden évben nagykilenced előzi meg az ünnepet a szatmárnémeti Szent József templomban is. Ennek megfelelően, szerdánként, reggel kilenc órai kezdési időpontokkal felkészítő szentmisék lesznek, elmélkedésekkel, a szentmisealkalmak előtt pedig gyónásra, a rózsafüzér közös elimádkozására nyílik lehetőség.

A nagykilenced első szentmiséjére január 17-én, szerdán már sor került. Gríz László, a szatmárnémeti Kis Szent Teréz plébánia segédlelkésze mutatta be a legszentebb áldozatot és mondott szentbeszédet. Idén ő mutatja be a nagykilenced mindegyik szentmiséjét. Szeretettel várják a híveket, hogy bekapcsolódjanak.