2017. július. 21. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. július. 21. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Temesvárra mennek a sekrestyések

2017. június. 22.

A Püspökség világiak irodája július 18-a és 20-a között Arad, Temesvár, és Püspökfürdő érintésével viszi kirándulásra az egyházmegye sekrestyéseit.

Minden évben lehetőséget biztosítanak az egyházmegye templomaiban szolgálatot teljesítő sekrestyéseknek pár napos kikapcsolódásra, felüdülésre, közös, felszabadult időtöltésre. Idén július 18-a és 20-a között utaznak Temesvárra - reggel 7 órás szatmárnémeti indulással -, a Marienheim egyházmegyei lelkigyakorlatos házba, de ott tartózkodásuk alatt megismerik a város nevezetességeit, és a csütörtöki napon késő délutánig Püspökfürdőn strandolhatnak. Innen is indulnak haza - számítások szerint 18:30-as megérkezéssel.

A jelentkezéseket a Világiak Iroda 0261 715 011-es számán várják.