RO HU DE
Kategóriák
2017. április. 30.

Köszöntjük
nevű látogatóinkat.

Igehelyek:
Én vagyok az út, az igazság és az élet. Senki sem juthat el az Atyához, csak általam. Jn 14,1-6

Tematikus év:
Eseménynaptár
  
H K Sz Cs P Sz V
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Élet a hitben:
Szentmise látogatás nélkül nincs ünneplés
2017. 04. 11.     

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegye templomainak nagyheti és húsvéti miserendjéből szemléztünk.

 

A lista nem teljes és előfordulhatnak időpont-változások is. A legpontosabb információk a szentmise-végi hirdetésekben hangzanak el, ezért ajánljuk a minden vasárnapi szentmise látogatást.


Szatmár Megye templomainak miserendjéből szemlézve
Szatmárnémeti

Székesegyház plébánia

Csütörtök: 10:00 olajszentelési szentmise (megszentelik a keresztelendők olaját, a krizmát és a betegek olaját, részt vesz az egyházmegye papsága és megújítja a papszenteléskor tett ígéreteit)

19:00 Szentmise az eukarisztia alapításának (utolsó vacsora) emlékére

Péntek: 15:00 Keresztúti ájtatosság,

19:00 Nagypénteki szertartás passióénekléssel

Szombat: 07:00-től  Látogatható az Oltáriszentség a szentsírnál,

20:30 Vigília szertartás: tűzszenteléssel, a húsvéti gyertya meggyújtásával, a keresztségi fogadalmak megújításával, feltámadási szertartással, a szentmise végén körmenettel és ételszenteléssel

Vasárnap: 07:00 Szentmise ételszenteléssel, 09:00 Szentmise, 11:00 Püspöki Szentmise,  18:00 Szentmise

Hétfő: Szentmisék 07:00, 09:00, 11:00, 18:00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jézus Szíve plébánia (Kálvária templom)

Román közösség:

Csütörtök: 18:30 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, 22:00-23:00 Szentségimádás a szentsírnál

Péntek: 18:30 Szent Kereszt felmagasztalási szertartás 20:00 A német közösséggel közös keresztúti ájtatosság

Szombat: 22:00 Feltámadási Vigília szertartás - utána ételszentelés

Vasárnap: 11:30 Ünnepi Szentmise

Hétfő: 11:30 Szentmise

 

Német közösség:

Csütörtök: 20:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, utána egy órás Szentségimádás a szentsírnál

Péntek: 20:00 román közösséggel közös keresztúti ájtatosság, utána Szent Kereszt felmagasztalási szertartás

Szombat: 20:00 Feltámadási Vigília szertartás - utána körmenet és ételszentelés

Vasárnap: 10:00 Ünnepi Szentmise

Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fíliák:

Szinfalu:

Csütörtök: 16:30

Péntek: 16:30

Szombat: 19:00

Vasárnap: 16:00

 

Alsóhomoród:

Csütörtök: 16:30

Péntek: 16:30

Szombat: 19:00

Vasárnap: 13:30

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zárda templom

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, majd 20:00 órától Szentségimádás

Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 19:00 Vigília szertartás - utána ételszentelés

Vasárnap: 10:00 Ünnepi szentmise

Hétfő: 10:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szent János apostol és evangélista plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, 20:00-tól szentségimádás.

Péntek: 15:00 Keresztúti ájtatosság

19:00 Nagypénteki szertartás passióénekléssel

Szombat: 08:00-16:00 Szentségimádás a Szentsírnál, 20:00 Húsvéti Vigília szertartás

Vasárnap: Szentmisék 7:30, 10:00, 12:00, 19:00

Hétfő: Szentmisék 07:30, 10:00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szent Antal plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise

Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás, majd Szentségimádás

Szombat: 20:00 Vigília szertartás, majd ételszentelés

Vasárnap: 11:00 Szentmise

Hétfő: 09:00 Szentmise

 

Fíliák:

Kakszentmárton: Vasárnap 09:00 Szentmise majd ételszentelés

Udvari: Vasárnap 07:00 Szentmise majd ételszentelés

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kis Szent Teréz plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, majd 22:00 óráig szentségimádás

Péntek: 19:00 nagypénteki szertartás, majd utána ifjúsági fáklyás keresztúti ájtatosság

Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília szertartás - 22:20-körül ételszenteléssel

Vasárnap: 7:30 ételszentelés. Szentmisék 08:00, 10:00, 12:00

Hétfő: Szentmisék 08:00, 10:00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szent Család plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise majd 21:00-ig szentségimádás

Péntek: 10:00 Keresztúti ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 09:00-től szentségimádás a Szentsírnál, 19:00 Vigília szertartás, majd körmenet és ételszentelés

Vasárnap: 7:30 ételszentelés, 09:00 Szentmise, 11:00 Szentmise

Hétfő: Szentmisék 09:00, 11:00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szentlélek plébánia

Csütörtök: 18:00 Szentmise, utána 21:00-ig Virrasztás

Péntek: 18:00 Nagypénteki Szertartás

Szombat: 12:00-20:00 Szentségimádás, 21:00 Vigília Szertartás

Vasárnap: 07:30 Ételszentelés, 8:00 Ételszentelés, 11:00 Ünnepi Szentmise

Hétfő: 09:00 Szentmise, 11:00 Szentmise

 


 

Nagykároly

Kalazanci Szent József  plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise

Péntek: 10:00 Keresztúti ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 10:00 Csendes időzés a Szentsírnál, 20:00 Vigília szertartás, majd körmenet

Vasárnap: Szentmisék 08:00 - utána ételszenteléssel, 11:00, 19:00

Hétfő: Szentmisék 09:00, 19:00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fatimai Szűz Mária plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise - majd 24:00 óráig Szentségimádás

Péntek: 10:00 Keresztúti ájtatosság, 18:00 Nagypénteki szertartás, utána szentségimádás a Szentsírnál 20:00-ig

Szombat: 09:00-20:00 Szentségimádás, 20:00 Feltámadási Vigília Szertartás

Vasárnap: 07:00 Szentmise - majd ételszentelés, 08:30 Szentmise - majd ételszentelés, 10:00 Szentmise

Hétfő: 09:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szentlélek plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére, majd háromnegyed óra csendes és egy óra közös szentségimádás

Péntek: 11:00 Keresztúti ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás Jézus szenvedésének emlékére, utána rövid szentségimádás

Szombat: 10:00-19:00 Szentségimádás a Szentsírnál, 19:00 Húsvéti Vigília szertartás - végén feltámadási gyertyás körmenettel

Vasárnap: 7:30 Szentmise - ételszenteléssel, 11:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 09:00 Szentmise, 11:00 Német nyelvű szentmise

 

Fília:

Gencs: Vasárnap 09:00 Szentmise ételszenteléssel

 


 

Szatmár Megye falvaiból

 

Szamosdarai Nagyboldogasszony plébánia

Csütörtök: 18:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére

Péntek: 18:30 Keresztúti ájtatosság 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 18:00 Szentségimádás a Szentsírnál 19:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 07:30 Ételszentelés, 11:30 Szentmise

Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fília: Pusztadaróc:

Csütörtök: 19:30 Szentmise

Péntek: 16:30 Keresztúti ájtatosság, 17:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 11:00-12:00 Szentségimádás, 21:30 Vigília szertartás, a végén ételszenteléssel

Vasárnap: 09:30 Szentmise

Hétfő: 09:30 Szentmise

 

Fília: Atya:

Vasárnap: 08:15 Szentmise ételszenteléssel

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mikolai Szűz Mária Királynő plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére

Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 08:00 Ételszentelés, 11:00 Szentmise

Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fíliák: Egri:

Csütörtök: 17:00 Szentmise

Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás

Vasárnap: 09:00 Ételszentelés és Szentmise

 

Sándorhomok:

Vasárnap: 07:00 Ételszentelés, 14:00 Szentmise

 

Szárazberek:

Vasárnap: 07:30 Ételszentelés, 13:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lázári Szent László plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére

Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 21:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 11:00 Szentmise

Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fíliák: Kissár:

Csütörtök: 18:00 Szentmise

Vasárnap: 13:00 Szentmise

Nagypeleske:

Vasárnap: 09:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krasznabélteki Szent László plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise

Péntek: 19:00 Jézus kereszthalála - nagypénteki szertartás

Szombat: 10:00-17:00 Szentségimádás, 20:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 7:30 Ételszentelés, 10:00 Szentmise

Hétfő: 10:00 Német nyelvű szentmise

Fíliák:

Gyöngy:

Vasárnap: 11:30 Szentmise

 

Ákos:

Vasárnap: 14:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szakaszi Szent Flórián plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise az Utolsó Vacsora emlékére

Péntek: 15:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 10:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 10:00 Szentmise

Fíliák:

Nagyszokond:

Vasárnap: 08:30 Szentmise

 

Krasznasándorfalu:

Vasárnap: 12:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Túrterebesi Nagyboldogasszony plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise, majd utána 21:00 óráig szentségimádás

Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás, majd utána virrasztás kezdődik a Szentsírnál.

Szombat: 10:00-20:00 Szentségimádás, 20:00 Feltámadási vigília szertartás

Vasárnap: 7:30 Szentmise - utána ételszentelés, 10:30 Szentmise

Hétfő: Szentmisék 8:30, 10:30

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halmi Szent József plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére

Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 21:00 Feltámadási vigília szertartás

Vasárnap: 07:00 Ételszentelés, 12:00 Szentmise

Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fíliák: Nagytarna:

Csütörtök: 17:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére

Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 17:00 Feltámadási vigília szertartás

Vasárnap: 10:00 Ételszentelés és szentmise

Hétfő: 09:00 Szentmise

 

Turcibánya:

Vasárnap: 08:00 Ételszentelés és szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Avasfelsőfalui Krisztus Király plébánia

Csütörtök: 16:00 és 17:30 Szentmise az utolsó vacsora emlékére

Péntek: 16:00 és 18:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Feltámadási vigília szertartás

Vasárnap: 08:00 és 09:30 Szentmise

Hétfő: 10:30 és 12:00 Szentmise

 

Fíliák: Bikszád:

Csütörtök: 19:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére

Péntek: 20:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 23:00 Feltámadási vigília szertartás

Vasárnap: 11:00 Szentmise

Hétfő: 09:00 Szentmise

Avasújváros:

Vasárnap: 14:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaplonyi Szent Antal plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise, majd virrasztás

Péntek: 12:00 Keresztúti Ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 08:00-20:00 Szentségimádás a szentsírnál, 20:00 Feltámadási Vigília szertartás

Vasárnap: 07:00 Szentmise - utána ételszentelés, 10:00 Szentmise, 18:00 Szentmise

Hétfő: Szentmisék 07:00,10:00, 19:00

 

Szent József templom:

Péntek: 12:00 Keresztúti ájtatosság

Vasárnap: 07:00 Ételszentelés, 08:30 Szentmise

Hétfő: 08:30 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Börvelyi Tizennégy Segítő Szent plébánia

Csütörtök: 18:00 Szentmise

Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 19:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 11:00 Szentmise

Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fília:

Domahida: Vasárnap 08:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Csanálosi Szent Kereszt Megtalálása plébánia

Csütörtök: 20:00 Szentmise

Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Vigília szertartás

Vasárnap: Szentmisék 08:30, 10:00

Hétfő: Szentmisék 08:30, 10:00

 

Fília:

Csanáloserdő:

Péntek: 18:30 Nagypénteki szertartás

Szombat: 18:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 11:30 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kálmándi Szent Anna plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére

Péntek: 15:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 10:00 Ünnepi szentmise

Hétfő: 10:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mezőfényi Szent Mihály plébánia

Csütörtök: 20:00 Szentmise az utolsó vacsora emlékére

Péntek: 15:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Vigília szertartás

Vasárnap: Szentmisék 08:30, 10:00

Hétfő: Szentmisék 08:30, 10:00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nagymajtényi Nagyboldogasszony plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise

Péntek: 15:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 19:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 10:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fíliák:

Krasznaterebes:

Csütörtök: 18:00 Szentmise

Péntek: 14:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 18:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 08:45 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 08:45 Szentmise

Gilvács:

Vasárnap: 11:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 11:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szaniszlói Kisboldogasszony plébánia

Csütörtök: 20:00 Szentmise

Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 11:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fília:

Reszege:

Vasárnap: 09:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 12:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kisdengelegi Szent Vendel plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise

Péntek: 14:30 Nagypénteki szertartás

Szombat: 21:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 10:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fília:

Érkörtvélyes:

Csütörtök: 17:00 Szentmise

Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 17:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 12:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 12:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kökényesdi Szent Imre plébánia

Csütörtök: 18:00 Szentmise

Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 19:00 Vigília szertartás

Vasárnap: 11:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fília:

Csedreg:

Vasárnap: 13:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 13:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Csomaközi Szent István király plébánia

Csütörtök: 20:00 Szentmise

Péntek: 15:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Vigília szertartás

Vasárnap: Szentmisék: 08:00, 10:00

Hétfő: Szentmisék: 08:00, 10:00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mezőteremi Szent Kereszt felmagasztalása plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise

Péntek: 15:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:30 Vigília szertartás

Vasárnap: Szentmisék: 07:30, 10:00

Hétfő: 10:00 Szentmise

Fíliák:

Érendréd:

Vasárnap: 12:00 Húsvéti ünnepi szentmise

 

Iriny:

Vasárnap: 13:00 Húsvéti ünnepi szentmise

 


 

 

Máramaros Megye templomainak miserendjéből szemlézve
Nagybánya

Szentháromság plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise - utána csendes szentségimádás kezdődik, 23:00-24:00 Közös szentségimádás az ifjúság vezetésével

Péntek: 11:00 Keresztúti ájtatosság, 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 11:00 Szentségkitétel - egész napos szentségimádás kezdődik, 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás - a végén körmenet és ételszenteléssel

Vasárnap: Szentmisék 07:00 - ételszenteléssel, 08:00 - ételszenteléssel, 10:00, 11:30, 19:00.

Hétfő: Szentmisék 08:00, 10:00, 11:30, 19:00

 

Fília:

Szelestyehuta:

Csütörtök: 17:00 Szentmise

Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 17:00 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: 12:00 Szentmise.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krisztus Király plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise

Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás - a végén ételszenteléssel

Vasárnap: Szentmisék 07:00 - ételszenteléssel, 10:00 Szentmise, 19:00 Szentmise.

Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fília:

Nagyomkút:

Szombat: 17:30 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: 12:00 Szentmise

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szent József plébánia

Csütörtök: 18:00 Szentmise

Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás - a végén ételszenteléssel

Vasárnap: Szentmisék 09:00, 11:00

Hétfő: Szentmisék 09:00, 11:00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szent Miklós plébánia

Csütörtök: 18:00 Szentmise

Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: Szentmisék 08:30, 10:30

Hétfő: Szentmisék 10:30, 18:00

 

 

Fíliák:

Lanka (Lunci):

Csütörtök: 18:00 Szentmise

Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: 09:00 Szentmise

Hétfő: 09:00 Szentmise

 

Farkasaszó:

Vasárnap: 08:00 Szentmise

 

Assisi Szent Ferenc Központ:

Vasárnap: 12:00 Szentmise

 


 

Máramarossziget

Borromeo Szent Károly plébánia

Csütörtök: 18:00 Szentmise román nyelven, 19:30 Szentmise az utolsó vacsora emlékére magyar nyelven, majd egy órás szentségimádás.

Péntek: 15:00 Keresztúti ájtatosság, 17:00 Nagypénteki szertartás román nyelven, 19:00 Nagypénteki szertartás magyar nyelven

Szombat: 10:00-17:00 Csendes időzés a Szentsírnál, 18:00 Feltámadási Vigília szertartás román nyelven, 20:30 Feltámadási Vigília szertartás magyar nyelven, utána körmenet

Vasárnap: 07:00 Ételszentelés, majd szentmise, 10:00 Húsvét vasárnapi nagymise magyar nyelven, 12:00 Szentmise román nyelven, 19:00 Szentmise magyar nyelven

Hétfő: 08:30 Szentmise magyar nyelven, 10:00 Szentmise magyar nyelven, 12:00 Szentmise román nyelven

 


 

Szinérváralja

Szeplőtelen fogantatás plébánia

Csütörtök: 18:00 Szentmise

Péntek: 17:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 21:00 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: 11:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 09:00 Szentmise

 

Fíliák:

Zugó:

Szombat: 19:00 Húsvéti Vigília Szertartás

 

Ilobahandal:

Vasárnap: 09:00 Szentmise

 


 

Felsőbánya

Nagyboldogasszony plébánia

Csütörtök: 20:00 Szentmise

Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: Szentmisék 07:00, 10:00, 11:00

Hétfő: 09:00 Szentmise

 

Fília:

Giródtótfalu:

Vasárnap: 09:00 Szentmise

 


 

Borsabánya

Assisi Szent Ferenc plébánia

Csütörtök: 18:00 Szentmise román nyelven, 19:30 Szentmise magyar nyelven, utána 23:00-ig szentségimádás

Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás román nyelven, 20:00 Nagypénteki szertartás magyar nyelven

Szombat: 18:00 Szentmise román nyelven, 20:00 Szentmise magyar nyelven

Vasárnap: 07:00 Ételszentelés, 10:30 Szentmise román nyelven, 12:00 Szentmise magyar nyelven

Hétfő: 09:30 Szentmise román nyelven, 11:00 Szentmise magyar nyelven

 

Fília:

Borsa:

Vasárnap: 08:00 Húsvéti ünnepi szentmise, majd ételszentelés

 


 

Felsővisó

Szent Anna plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise

Péntek: 16:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 22:00 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: Szentmisék 11:00

Hétfő: 08:30 Szentmise

 


 

Aknasugatag

Aknasugatagi  Szent Péter és Szent Pál apostolok plébánia

Csütörtök: 19:00 Szentmise - utána szentségimádás kezdődik

Péntek: 19:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: Szentmisék 07:30 - ételszenteléssel, 11:00 Ünnepi Szentmise

Hétfő: 11:00 Szentmise

 

Fília:

Hosszúmező:

Szombat: 17:00 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: 09:00 Szentmise, utána ételszentelés.

 


 

Máramaros Megye falvaiból

Láposbányai Kisboldogasszony plébánia

Csütörtök: 20:00 Szentmise

Péntek: 18:00 Nagypénteki szertartás

Szombat: 22:00 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: 12:00 Húsvéti ünnepi szentmise

Hétfő: 10:00 Szentmise

 

Fíliák:

Miszbánya:

Szombat: 18:00 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: 09:00 Szentmise

 

Misztótfalu:

Szombat: 20:00 Húsvéti Vigília Szertartás

Vasárnap: 10:30 Szentmise


Szatmári Római Katolikus Püspökség, Episcopia Romano- Catolica, Str. 1 Decembrie 1918. Nr. 2. Satu Mare RO-440010 Romania
Tel/Fax: 0040-0261-714955 Tel: 0261-716451 RDS: 0361-809830; 0361-809831 Mobil: 004-0742070011 E-mail: puspokseg@szatmariegyhazmegye.ro