2018. május. 25. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. május. 25. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Áthelyezések és kinevezések

2017. július. 3.

Folyó év augusztus 1-jétől személyi változások történnek a Szatmári Római Katolikus Egyházmegyében.

A 2017-es év nyarán személyi változások történnek a Szatmári Római Katolikus Egyházmegyében. Schönberger Jenő püspök Magász Jenőt két évre elengedte a Gurk-Klagenfurt-i Egyházmegyébe lelkipásztori szolgálatra. Dánku Balázs a nagybányai Szent József egyházközösség plébánosa lesz. A Kis Szent Teréz egyházközösség plébánosa augusztus 1-jétől Kinczel István, mellette a segédlelkész Griz László újmisés lesz.  Oláh Zsolt a felsővisói Szent Anna egyházközösség plébánosa lesz. Istvánfi Szilárd a Székesegyház segédlelkésze, Leabu Marius a nagybányai Szentháromság plébánia segédlelkésze lesz. Giurgiu Daniel a józsefházi Szent István Király plébánia i.h. lelkésze lesz, Meggyesgombás és Avasújváros oldallagos ellátását is a józsefházi plébánia végzi. Linzenbold Szabolcs újmisés a máramarosszigeti Borromeo Szent Károly plébánia segédlelkésze lesz.


A főpásztor a papjaival