2017. május. 28. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. május. 24.

Urunk mennybemenetelének ünnepén tartják a szatmárnémeti Székesegyház és a krasznaterebesi templom búcsúját.

2017. május. 16.

A hit személyes történeteiről, a keresésről, a megtalálásról és a mindennapokban történő megőrzésről szóltak a Máramarosszigeten és Kálmándon rendezett szentignáci lelki napok.

2017. május. 15.

Az önmagunkkal, az emberekkel, az Istennel való kapcsolatunkban is döntő jellegű, hogy képesek vagyunk-e meghallani - hangzott el a hétvégén Nagyszokondon, egy lelki kísérői képzés keretében.

2017. május. 15.

Minden romániai katolikus hívő figyelmére számot tartó nyilatkozatokat közlünk.

2017. május. 15.

Kapcsolatba kell lépnünk Jézussal, mert csak ez adhat erőt, hogy mindvégig állhatatosak maradjunk a hitben - mondta Reszler Mihály a szakaszi búcsún.

2017. május. 3.

"Saját élmény-mozgás" fejlesztő hétvégét tartottak házaspárok számára április 22-23-a között, amelyen az önkifejezés minőségének javítása mellett a társas együttműködéseket is segítették.