2017. szeptember. 24. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. szeptember. 21.

A Szentháromság-templomban és a Scheffler János közösségi házban tartották szeptember 9-én a XIII. Háló-találkozót Nagybányán.

2017. szeptember. 13.

A Szatmári Egyházmegyében három templom és két kápolna rendelkezik Szent Kereszt felmagasztalása titulussal.

2017. szeptember. 5.

Kisboldogasszony tiszteletére a szaniszlói, láposbányai, turcbányai, nagybocskói, pálfalvai, körtvélyesi és csanáloserdői templomokat szentelték az egyházmegyében.

2017. augusztus. 31.

A Szerencsejáték Service Nonprofit KFT jóvoltából a Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum parkudvarában fitnessz-sarkot és játszóteret rendeznek be.

2017. augusztus. 28.

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegye hívei idén is bekapcsolódtak az 1Úton zarándoknap programjaiba.

2017. augusztus. 28.

Schönberger Jenő püspök áldotta meg augusztus 27-én, vasárnap a nagybányai Krisztus Király templom új szentélyberendezését.