2024. április. 27. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Felújítási munkálatok a Szent Rita Egyesületnél

2023. július. 28.

2022-ben Magyarország Kormánya, a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.-n keresztül az egyházmegyét a következőképpen támogatta.

Az Egyházi és Nemzetiségi Egyedi Támogatások program keretében a Szent János Római Katolikus Plébániát 2022-ben 15.000.000 Ft-al támogatta az EGYH-HTK-22-0007 azonosítószámú pályázattal, mellyel a plébánia földszintjét újították fel, jelentve:  a villanyhálózatot, fűtés és víz hálózatokat korszerűsítését, nyílászárók és padlóburkolat cseréjét, falak újravakolását és festését. A beruházás segítségével megfelelő helyet biztosíthat a plébánia a keretében működő Szent Rita egyesület tevékenységéhez. Az egyesület jelenleg 37 nehéz sorsú gyermek számára biztosít napi foglalkozásokat az iskola után, meleg étellel várva őket, melyet közös tanulás és korrepetálás követ.