2019. szeptember. 23. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. július. 26.

Aki Istennel él, abban csökken a félelem - mondták a július eleji szentignáci lelkigyakorlat résztvevői.

2019. június. 24.

Az evangélium szellemében történő személyiségfejlesztésre ad lehetőséget a július 2-a és 6-a között megrendezésre kerülő lelkigyakorlat.

2019. május. 10.

A szerdán tartott lelki délutánon az erőforrásokat keresték, Isten Illéssel való kapcsolatán keresztül tekintve a ma emberének életére.

2019. május. 2.

Lelki délutánra hívják a szemlélődés, a belső utak iránt érdeklődőket május 8-án, a Szent István-terembe.

2019. április. 5.

Idén Bihar megye templomait, hitéleti szempontból fontos helyszíneit, természeti nevezetességeit tekintik meg a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye sekrestyéseinek háromnapos kirándulásán.

2019. január. 23.

Előadással, fórumbeszélgetésekkel, közös filmnézéssel, sok szórakozási lehetőséggel várja résztvevőit idén is a Házasság hete a Szatmári Római Katolikus Egyházmegyében.