2020. augusztus. 4. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. február. 12.

Érdemes élni, sőt érdemes szenvedést vállalni, áldozatot hozni jó célokért, szeretni, megbocsátani, elengedni – hangsúlyozta Dr. Hankovszky Ferenc a betegek világnapján bemutatott szentmisén.

2020. február. 4.

Szűz Mária Lourdes-i jelenése emléknapján, február 11-én a Zárda templomban mutatnak be szentmisét a betegekért és a betegekkel.

2019. november. 19.

Aki az ember Krisztus sebeire tekint, rájön, hogy minden megsebzett ember hozzá hasonló - mondta Dr. Román János a Szent Erzsébet szobornál tartott közös ima előtt.

2019. szeptember. 30.

Ünnepi szentmisét mutat be Schönberger Jenő püspök október 5-én, szombaton, Szatmárnémetiben, az idősek világnapjához kapcsolódva.

2019. február. 12.

Tanuljanak Jézustól szelíden, alázattal és türelemmel szenvedni - kérte a betegektől, világnapjukon Lieb József tiszteletbeli kanonok a székesegyházban bemutatott püspöki szentmise szentbeszédében.

2019. február. 6.

Szűz Mária Lourdes-i jelenése emléknapján, február 11-én a szatmárnémeti székesegyházban mutatnak be szentmisét a betegekért és a betegekkel.