2020. szeptember. 18. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. szeptember. 14.

Az egyházmegyei önkéntes beteglátogatók azért találkoztak hétfőn, Szatmárnémetiben, hogy együtt imádkozzanak a betegekért.

2020. augusztus. 17.

Ahhoz, hogy jelen tudjak lenni a másik ember életében, jelen kell lennem önmagam számára is, a saját életemben – mondta a beteglátogatásról Nagybányán P. György Alfréd MI kamilliánus atya.

2020. augusztus. 7.

A betegeknek és a beteglátogatóknak egyaránt nehéz, hogy a vírus adta helyzetben nem történhetnek meg a találkozások a betegágynál.

2020. február. 12.

Érdemes élni, sőt érdemes szenvedést vállalni, áldozatot hozni jó célokért, szeretni, megbocsátani, elengedni – hangsúlyozta Dr. Hankovszky Ferenc a betegek világnapján bemutatott szentmisén.

2020. február. 4.

Szűz Mária Lourdes-i jelenése emléknapján, február 11-én a Zárda templomban mutatnak be szentmisét a betegekért és a betegekkel.

2019. november. 19.

Aki az ember Krisztus sebeire tekint, rájön, hogy minden megsebzett ember hozzá hasonló - mondta Dr. Román János a Szent Erzsébet szobornál tartott közös ima előtt.