2020. augusztus. 4. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. február. 3.

Isten a kicsi dolgokért, a szeretetből végzett legkisebb tettekért is végtelen irgalmával fizet - mondta szentbeszédében Schönberger Jenő püspök az idősek világnapja alkalmából tartott szentmisén.

2017. február. 1.

Szatmárnémetiben tanácskoztak az erdélyi római katolikus nőszövetségek augusztus 29-31 között.

2017. január. 31.

Felfrissülni, töltekezni mentek az egyházmegyei önkéntes beteglátogatók augusztus 8. és 9-e között Erdődhegyre.

2016. június. 27.

P. Puvák Tarziciusz OCD karmelita atya tartott lelkinapot szombaton a Szatmári Egyházmegye skapuláré társulatai vezetőinek, tagjainak.

2016. június. 15.

A segítségnyújtás felvállalása és a segítség elfogadása állt az önkéntes beteglátogatók májusi találkozójának középpontjában.

2016. június. 14.

Öt település roma közösségeiből érkeztek szombaton, az első alkalommal rendezett egyházmegyei találkozójukra, Nagykárolyba.