2020. augusztus. 4. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. július. 27.

A plébániaudvar, a templom takarítása által volt részük közösségi élményben azoknak a fiataloknak, akik bekapcsolódtak a „tettek napja” kezdeményezésbe.

2020. március. 11.

Zenés áhítaton gondolkodtak el nagyböjt üzenetein a hívek szombaton, a Zárda templomban.

2020. március. 2.

Nagyböjt ifjúsági imaóráján a világ kettősségében utat kereső fiatal képe jelent meg, a hitben való kitartásért imádkoztak.

2020. február. 10.

Téli találkozójukon azt kérték a csoportvezetőktől, otthoni, iskolai környezetükben is a keresztény értékek felmutatói legyenek.

2019. december. 2.

A Hildegárda templomban tartotta első imaóráját az adventi időben a Szatmárnémeti római katolikus ifjúság.

2019. november. 27.

Advent első vasárnapja lesz december 1-jén – belépünk a Krisztusvárás időszakába és megkezdjük az új egyházi évet.