2018. november. 15. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. október. 18.

Szentségimádásban imádkoztak fiatalok, jegyesek, fiatal házasok azért a kegyelemért, hogy mindig legyen erejük a keresztény értékek, az igazság mellett dönteni.

2018. október. 15.

Imaórára hívják azokat a fiatalokat, akik közösségben emelnék kérő vagy hálát kifejező gondolataikat Istenhez a tiszta szerelemért.

2018. szeptember. 24.

Az egyházmegyei ifjúsági találkozón a szerepvállalásra, cselekvésre, példamutatásra kérték a fiatalokat.

2018. szeptember. 7.

Huszonhét plébánia százhetven gyermeke vett részt az augusztus első hete és szeptember első hete között zajlott nagyszokondi táborokban.

2018. szeptember. 5.

Kiértékelték a 2018-as OKIT-ot a romániai katolikus egyházmegyék ifjúsági referensei, -lelkészei valamint a meghívott fiatal önkéntesek.

2018. szeptember. 3.

Szentegyházán tartották a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye ifjúságának táborát augusztus 27-e és szeptember elseje között.