2020. szeptember. 18. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. szeptember. 14.

Idén elmaradtak az egyházmegyei-szintű ifjúsági rendezvények, ezért a plébániai csoportvezetők a virtuális térben buzdítanak és adnak ötleteket társaiknak a szűk körű találkozásokra, a hitben való töltekezésre.

2020. szeptember. 11.

A Szatmári Egyházmegyében három templom és két kápolna rendelkezik Szent Kereszt felmagasztalása titulussal.

2020. szeptember. 4.

Kisboldogasszony titulussal az egyházmegyében a szaniszlói, láposbányai, turcibányai, nagybocskói, pálfalvai, körtvélyesi és csanáloserdői templomok rendelkeznek.

2020. szeptember. 4.

Vasárnap tartják a tizennégy segítőszent titulussal rendelkező börvelyi templom búcsúját.

2020. szeptember. 3.

Fr. Mihály Zoltán OFM diakónus mond szentbeszédet a kigyei kápolna búcsúján.

2020. augusztus. 24.

Legyünk családjaink szentélyében mi magunk az a kőszikla, ami Szent Péter az Anyaszentegyházban, Szent István egyházunkban – mondta P. György Alfréd MI, a Szent István-búcsús szentmisén, Nagybányán.