2019. március. 23. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. március. 17.

Az imádság és az egymástól való tanulás lehetőségét adta a nagykárolyi és szatmári főesperességek kántorainak szombati találkozója.

2019. március. 14.

Püspöki szentmisével emlékeznek meg a Piarista Nővérek alapítójukról, annak mennyei születésnapján, március 18-án. A szentmise keretében tesz örökfogadalmat Jó Pásztorról nevezett Ágnes nővér.

2019. március. 13.

Mindenkinek, aki elindul az Istenkapcsolat útján, nyitottsággal kell járnia, hogy fölfedezze Isten nyomait az életében - mondta Vass Csaba Imre CM az egyházmegye papjainak tartott lelki napok kapcsán.

2019. március. 13.

Elengedhetetlen egy olyan közösség létrejötte, amely kész elköteleződni az evangélium mellett – mondja Reszler Mihály máramarosi főesperes készülő rendezvénysorozatuk kapcsán.

2019. március. 11.

Bibliás találkozót rendeznek március 16-án, délelőtt tíz órától a szatmárnémeti Szentlélek plébánia Merk Mihály termében.

2019. március. 11.

Nagyböjti imaórát tartottak március 10-én, este héttől a székesegyházban.