2018. november. 15. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. november. 2.

Dr. Frigy Szabolcs egyetemi oktató a fiatalok pályaválasztási kérdéskörével kapcsolatban tart előadást november 8-án, a Székesegyház plébánia második emeleti termében.

2018. október. 31.

A Celestina anya Oázis lakói újmisés áldásban részesültek október utolsó hétfőjén, amikor Molnár Lehel október 6-án pappá szentelt piarista atya az általa celebrált szentmise végén megáldotta őket.

2018. október. 31.

Rendalapítójuk áldását kérték a Piarista Nővérek következő évükre, amikor Isten szavának még figyelmesebb hallgatói, az idők jeleinek még gondosabb megfigyelői szeretnének lenni.

2018. október. 30.

Mindenszentek ünnepén a templomok, halottak napján a temetők telnek meg a katolikus hívekkel.

2018. október. 26.

Nők számára szerveznek lelki hétvégét november 30-a és december 2-a között a Helga Winter közösségi házban.

2018. október. 22.

A beteg embert reménytelenségében, egyedüllétében, magányában a Mindenható sokszor észrevehetetlen szeretete veszi körül - hangzott el az önkéntes beteglátogatók szombati találkozóján.