2020. február. 17. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. február. 10.

Megkezdődött a „Keresztény családok, a szórványközösség jövőjének záloga” című előadás-sorozat második évada a Máramarosszigeti Borromeo Szent Károly Plébánián.

2020. február. 9.

Krisztus szeretetét megtapasztalva, fényét befogadva magunk is váljunk világossággá – hangsúlyozta a katolikus egyetemi lelkészségek fiataljainak Schönberger Jenő püspök, a Zárda templomban bemutatott szentmisén.

2020. február. 8.

A megbocsájtás keresztény eszményéről beszélt Schönberger Jenő püspök, a 75 évvel ezelőtt “Malenkij robot”-ra deportált szatmári svábokért bemutatott szentmisében, szombaton.

2020. február. 6.

A világiak irodája közelgő hétvégi rendezvényén a csendben történő ima által merülnek el az Isten szemlélésében és vizsgálják életüket – várják a jelentkezőket.