2019. január. 18. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. december. 22.

Alapítása második évében jár az a nagybányai szociális szórványkollégium, amely a Krisztus Király plébánián működik és a környező falvak rászoruló gyerekeit gyűjti egy fedél alá.

2018. december. 20.

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegye templomainak karácsonyi és újévi miserendjéből szolgálunk idén is adatokkal.

2018. december. 18.

A püspöki palota karácsonyfája mellett óvodás gyerekek éneke gyújtotta meg az öröm fényeit a szívekben.

2018. december. 17.

A Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum diákjai hozták közelebb az ünnepet a püspökség közösségének.

2018. december. 12.

Az új adventet ismét gyertyagyújtással köszöntötték a piarista nővérek és gyermekeik is.

2018. december. 12.

„Minden ajándékozás Tőled indul el. Szem nem látta és emberi ész fel nem fogja azt a csodálatos ajándékot, amelyet készítesz nekem.” (Boldog Celestina Donati)