2024. április. 25. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2023. december. 21.

A Szatmári Római Katolikus Egyházmegye templomainak miserendje Karácsonytól Újévig.

2023. december. 20.

Nagy örömet hirdetek nektek! ...

KRISZTUSBAN SZERETETT TESTVÉREK!

2023. december. 12.

Decemberi preszemináriumi találkozó a gyulafehérvári Megtestesült Bölcsességről nevezett Római Katolikus Papnevelő Intézetben.

2023. december. 5.

Advent első vasárnapjára az Egyházmegyei Ifjúsági Iroda munkatársai elkészítették az adventi imaórák segédanyagát, amit a plébániáknak, egyházi iskoláknak és más egyházmegyék ifjúságpasztorációban dolgozó munkatársainak is a rendelkezésére bocsátottak. A segédanyag imaszövege és az elmélkedések, kiindulópontot adhatnak az imaalkalmak megszervezéséhez, bármelyik egyházközösségben. A készület napjaiban a témák segíteni akarják a részvevőket az elcsendesedésben, a lelki felkészülésben. Az anyag felhasználható, összességében vagy egy-egy részt kiragadva, olyan módon, ahogy az adott közösségnek hasznára, lelki épülésére szolgál.

2023. november. 28.

Az adventi időszakban mindannyian lelkileg is készülünk Krisztus Urunk születésére. Minden kezdet különleges kegyelmet hoz, hiszen Isten áldását hordozza. Ebben az időszakban rendkívüli módon megtapasztaljuk annak a közelségét, aki a világot teremtette. A velünk lakó Isten szeretetét.

2023. november. 27.

November 24-én és 25-én tartották a Szatmári Római Katolikus Egyházmegyében a Lelkipásztori Napokat.