2024. április. 28. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. október. 22.

A beteg embert reménytelenségében, egyedüllétében, magányában a Mindenható sokszor észrevehetetlen szeretete veszi körül - hangzott el az önkéntes beteglátogatók szombati találkozóján.

2018. október. 6.

Amikor ez a világ teljesen idegen lesz számodra, lelked mélyén érezd meg azt, hogy Jézus találkozni akar veled – kérte Lieb József tiszteletbeli kanonok a hívektől az idősek világnapja alkalmából, a Székesegyházban bemutatott szentmisén.

2018. október. 1.

Schönberger Jenő püspök, az idősek világnapjához kapcsolódva szentmisét mutat be szombaton 11 órától a Székesegyházban.

2018. április. 23.

Az Istennel való időtöltés fontosságát hangsúlyozták az egyházmegyei önkéntes beteglátogatói kör áprilisi találkozóján.

2018. február. 12.

Az értékes dolgok mindig könnyből, fájdalomból és verejtékből születnek - emelte a hívek elé a betegek világnapja alkalmából bemutatott szentmise homíliájában Hársfalvi Ottó általános helynök.

2018. február. 5.

Szűz Mária Lourdes-i jelenése emléknapján, február 11-én a szatmárnémeti székesegyházba várják a betegeket és az értük imádkozókat.