2019. január. 18. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. február. 14.

Több, mint száz párt mozgatott meg idén Szatmárnémetiben a Házasság hete, amely szórakozásra és elmélyülésre egyaránt lehetőséget nyújtott.

2018. január. 22.

Ismét a fiatalok adták a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye egyháztanácsos-találkozójának témáját.

2018. január. 18.

A Házasság-hetéhez közeledve ismét szerelmes kalandtúrát szerveznek, melyre várják a párok jelentkezését.

2018. január. 15.

Időnként megállni, képesnek lenni a mély imára, a meditációra, mind szükséges ahhoz, hogy jól érzékeljük a jelent - vallják az év első lelkigyakorlatán részt vett személyek.

2017. október. 25.

Meditációt és csendet ajánlott a Püspökség világiak irodája a november 10. és 12-e közötti lelki programján.

2017. október. 4.

A feszültség-teli személyes helyzetek kezelésére ismertek meg módszereket a Püspökség világiak irodája által, szeptember végén-október elején szervezett képzésen részt vett személyek.