2024. május. 4. Köszöntjük nevű látogatónkat.

A paradicsom elhagyása

2021. február. 15.

A következő bibliás találkozó keretében a Teremtés könyvét vizsgálják majd.

A Szentlélek templom Merk Mihály termében tartanak február 20-án, szombaton, 10 órától bibliás találkozót, melyen az első emberpár paradicsomi útját tekintik majd közösen, elolvassák a kiválasztott bibliai részletet, azt értelmezik és feldolgozzák különböző módszerekkel.

A Szatmári Római Katolikus Püspökség világiak irodája által szervezett program 14 óráig tart majd, és tartalmaz mindenek előtt egy előadást, melyben Vojtku László plébános a Teremtés könyvét, annak üzeneteit mutatja be. A rendezvényen ugyanakkor mindenki felteheti kérdéseit a témával kapcsolatban, valamint az észrevételeket is megbeszélik.

Szeretettel várnak mindenkit, akit érdekel a közösségben végzett bibliaolvasás valamint a Biblia személyes üzeneteinek a megtapasztalása.

Egy korábbi találkozó képe