2024. április. 29. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Mozdulj rá! - plébániai sportnap Szatmárnémetiben

2021. június. 17.

Június 26-án, szombaton 13 és 16 óra között városi szintű plébániai sportnapot hirdet Szatmárnémetiben az egyházmegye Világiak Irodája. A sportnap helyszínét a Kölcsey Ferenc főgimnázium udvarán lévő sportpályák adják.

A kicsiknek kiskapus foci, ugráló, stafétajátékok, tollaslabda, az ifjú titánok és a veterán szülők korosztály szerint is, vegyesen is fociban, kosarazásban, röplabdában, lábteniszben mérhetik össze erejüket.

Minden plébániát meghívunk, hogy június 22-ig, állítsa össze benevező csapatát: foci (5+1) és kosár (5 fő) kategóriában. Természetesen többeket várunk, hiszen ahhoz, hogy bírjuk majd a mindenki mindenkivel beosztást, jó ha nagyszámú a csapat, és jut friss ember.

Az étkezés "batyusan" történik.

A hosszú bezártság után jó lesz újra együtt játszani, találkozni!

Kérjük a plébániákat, hogy legkésőbb június 22-ig jelezzék részvételi szándékukat és a résztvevők számát Lepedus Istvánnál a 0740115464-es telefonszámon.