2024. május. 5. Köszöntjük nevű látogatónkat.

XIV. Egyházmegyei Családos Tábor

2022. június. 27.

A Püspökség Világiak Irodája szeretettel hívja a családokat az idei, XIV. Egyházmegyei Családos Táborba.

Kedves családok!

Szeretettel hívunk Benneteket a XIV. EGYHÁZMEGYEI CSALÁDOS TÁBORBA Erdődhegyre, melynek idei témája: Az életszentség elérése a családban

Időpont: augusztus 17., szerda 17 óra - augusztus 20, szombat ebéd után

Programok:

• Életszentség útjai – előadás, fórumbeszélgetés
  • Gyöngyfűzés, bőrdíszmű – Borókagyökér Egyesület
  • Házaspárok útja
  • Pihenés

A kisgyermekes családokat tanítónő és fiatalok segítik.

Az első nap a megérkezésé lesz, ezt segítjük egymásra hangoló és lazuló játékokkal, beszélgetéssel.

Délelőttönként testi - lelki feltöltődés és a házaspároknak szentelt páros idő, délután kézműves foglalkozás, családi együttlét lesz.

Az eddigi táborok jó hagyományából az idén is lesz foci, esti tábortűz, méta, meglepetések, amelyek lehetőséget teremtenek a kikapcsolódásra, töltekezésre.

Részvételi díjak

A négy nap részvételi díja: szállás: 25 RON/fő/nap - Óvodás korú gyermekeknek a szállásért nem kell fizetni.

Étkezés: 50 RON/fő/nap a felnőtteknek és 10 év fölötti gyerekeknek, illetve 30 RON/fő/nap a 3-10 éves gyerekeknek.

Ha a jelentkezéseteknek, részvételeteknek  anyagi akadálya van, jelezzétek, igyekszünk segíteni.

Jelentkezés e-mailben, a vi@ercsatumare.ro e-mail címen, vagy telefonon, 0740115464 Lepedus István családreferensnél.

A jelentkezés határideje: 2022. július 28