2024. április. 26. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. április. 14.

Családosokkal közös keresztúti ájtatosságán a szatmárnémeti katolikus ifjúság a szeretet legnagyobb áldozatáról elmélkedett.

2019. április. 10.

A virágvasárnapot megelőző pénteken közös keresztúti ájtatosságot tartanak a katolikus családcsoportok tagjai a plébániai ifjúsági közösségekkel.

2019. február. 12.

Az igazi barátságok keresésére és értékelésére buzdította a fiatalokat Veres Attila felsőbányai plébános az egyházmegyei ifjúsági csoportvezetők téli találkozóján.

2018. október. 18.

Szentségimádásban imádkoztak fiatalok, jegyesek, fiatal házasok azért a kegyelemért, hogy mindig legyen erejük a keresztény értékek, az igazság mellett dönteni.

2018. október. 15.

Imaórára hívják azokat a fiatalokat, akik közösségben emelnék kérő vagy hálát kifejező gondolataikat Istenhez a tiszta szerelemért.

2018. szeptember. 24.

Az egyházmegyei ifjúsági találkozón a szerepvállalásra, cselekvésre, példamutatásra kérték a fiatalokat.