2024. április. 26. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. november. 19.

Aki az ember Krisztus sebeire tekint, rájön, hogy minden megsebzett ember hozzá hasonló - mondta Dr. Román János a Szent Erzsébet szobornál tartott közös ima előtt.

2019. szeptember. 30.

Ünnepi szentmisét mutat be Schönberger Jenő püspök október 5-én, szombaton, Szatmárnémetiben, az idősek világnapjához kapcsolódva.

2019. február. 12.

Tanuljanak Jézustól szelíden, alázattal és türelemmel szenvedni - kérte a betegektől, világnapjukon Lieb József tiszteletbeli kanonok a székesegyházban bemutatott püspöki szentmise szentbeszédében.

2019. február. 6.

Szűz Mária Lourdes-i jelenése emléknapján, február 11-én a szatmárnémeti székesegyházban mutatnak be szentmisét a betegekért és a betegekkel.

2018. november. 19.

Amikor segítünk, valami kölcsönös adás és kapás történik, de valamilyen nagyon mély szinten - mondta Solomalyer Sándor plébános a Szent Erzsébet-napi megemlékezésen.

2018. november. 17.

Ahonnan jön a belső, mély istentapasztalat, onnan jön az intuíció, az ötlet, a kreatív gondolat is - mondta Dr. Csókay András idegsebész a püspöki palotában rendezett Keresztény orvosok találkozóján, szombaton.