2024. április. 29. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2021. június. 23.

Szentignáci négynapos lelkigyakorlatnak ad otthont a Helga Winter Lelkigyakorlatos ház, Erdődhegyen, június 29 és július 3 között, melyet a Szatmári Püspökség világiak irodája szervez, Pakot Géza jezsuita atya, a Hám János Teológiai Líceum spirituálisa, és önkéntes munkatársai kísérésével.

2021. június. 22.

Családos táborba várja az érdeklődőket a Szatmári Római Katolikus Püspökség Család Munkacsoportja, 2021. augusztus 18-21. között Erdődhegyre. Az idei családos tábor témája: Isten gondviselése – a család.

2021. június. 17.

Június 26-án, szombaton 13 és 16 óra között városi szintű plébániai sportnapot hirdet Szatmárnémetiben az egyházmegye Világiak Irodája. A sportnap helyszínét a Kölcsey Ferenc főgimnázium udvarán lévő sportpályák adják.

2021. június. 15.

Joel próféta könyvének egy részletével, valamint a prófétákkal ismerkedhetnek meg a résztvevők a június 19-én 10 órakor kezdődő Bibliás találkozón, a Szentlélek templom Merk Mihály termében.

2021. május. 21.

Tapasztalatcsere programot szervez a Szatmári Püspökség Világiak irodája sekrestyés munkatársak részére.

2021. április. 27.

A járványhelyzet pillanatnyi enyhülésének köszönhetően idén áprilisban a Szatmári Egyházmegye hitmélyítő csoportjainak vezetői megismerkedhetnek a Gondviselés évének tematikájával. A szatmárnémeti és nagykárolyi találkozókat követően sor került a Máramarosi Főesperesség hitmélyítő csoportok vezetőinek találkozójára is.