2024. június. 12. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2024. június. 11.

Több észrevétel is érkezett, hogy ne csak télen legyen kapcsolatfejlesztő programsorozat, hanem nyáron is, amikor az idő is kedvezőbb a sétákra, romantikára.

2024. június. 11.

Szatmárnémetiben, Nagybányán és Kaplonyban lesz búcsú június 13-án, Szent Antal ünnepén.

2024. június. 10.

Isten feltárta előttünk irgalmasságának végtelen titkát

2024. június. 6.

Minden évben a Jézus Szíve ünnepe utáni vasárnapon tartják az egyházmegye búcsúját Szatmárnémeti régi főterén – előtte, pénteken három templom is búcsút ünnepel.

Egyházmegyénk püspöke Nm. és Ft. Schönberger Jenő. A több, mint 200 éves egyházmegye területileg Szatmár és Máramaros megyéket öleli fel. A hozzá tartozó 58 plébánia és 60 filia majd 80 ezer hívet szolgál. Honlapunk betekintést kíván nyújtani egyházmegyénk életébe. Híreket, információkat találhat a legfrissebb eseményekről, de pasztorációs tervünket, illetve intézményeink, irodáink elérhetőségeit is megtalálhatják.