2024. május. 14. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2017. február. 15.

A Bibliát vizsgálják, abban Jézus megkísértését, ez alapján pedig a személyes kísértéseket február 25-én, a Szentlélek templom Merk Mihály termében.

2017. február. 8.

Megváltozott a beágyazott rend, miszerint az idősek oktatják a fiatalokat, így pedig nehezen tartható fenn a régi tekintély - mondta Tóth László a szatmári egyházmegyés egyháztanácsosok találkozóján.

2017. február. 8.

Kontemplatív lelkigyakorlatos hétvégét szervezett a Püspökség világiak irodája.

2017. február. 8.

Az idei adventben 115-en végezték a hétköznapok szentignáci lelkigyakorlatát egyházmegyénkben.

2017. február. 8.

A szakmaiság, a diákokkal való közös munka, a személyiségfejlesztő-, megtartó szabályok és a tiszteletteljes, de felszabadult hangulat jellemezte az egyházmegye keresztény pedagógusai által meglátogatott tanintézményeket.

2017. február. 7.

Az ember eldöntheti, kitől kér segítséget a bajban, ahogy az is döntéstől függ, kinek nyújt segítséget - gondolkodtak együtt a Bibliás program résztvevői szombaton.