2024. május. 18. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2022. augusztus. 5.

Ft. Poósz Lajos nyugalmazott plébános 2022. július 25-én, életének 78., papságának 54. évében, Istenben megnyugodva, csendben elhunyt.

2022. július. 30.

A nagy sikerre való tekintettel a Pasztorális Iroda szeptemberben egy újabb zarándoklatot is szervez a Szentföldre, amelyre még várják a jelentkezőket.

2022. július. 28.

Igazi felfrissülést kínál szeptember 12. és 17. között az ősziészak-olasz vidék. Bécs-Salzburg-Innsbruck, valamint Svájc keleti részének érintésével a pálmafás Locarnoba érkezhetnek a zarándokok. Szeptember 14-én, A Szent Kereszt Felmagasztalásának ünnepén Don Bosco nyomába ered a csoport, valamint megtekinthetik Savio Szent Domonkos emlékhelyét is. Piemont híres vermutjával felfrissülve Torinó városát csodálhatják meg az utazók. Milánóban, a máramarosszigeti plébánia-templom védőszentjének, Borromeo Szent Károly sírjánál is imádkozhatnak a zarándokok.

2022. július. 7.

2022. augusztus 1-jétől a következő személyi változások történnek egyházmegyénkben:

2022. július. 4.

Lelkigyakorlatra hívja az érdeklődőket a Szatmári Római Katolikus Püspökség Világiak Irodája.

2022. július. 2.

Július 2-án, Sarlós Boldogasszony ünnepén Tempfli Mátét, Bîndăroi Alexandrut és Pablo Perez Gutierrezt áldozópappá, Mayer Nándort és Vagrin Istvánt szerpappá szentelte Schönberger Jenő püspök.