2024. május. 4. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2022. június. 21.

1889. június 24-én alapította Boldog Celestina Donati a Piarista Nővérek Kongregációját. Ezen a napon a nővérek hagyományosan megújítják szerzetesi fogadalmukat, melynek keretében újra reátekintenek hivatásuk alapköveire azzal, Aki meghívta őket erre a küldetésre.

2022. június. 18.

Krisztus Szent Testének és Szent Vérének ünnepén közösen ünnepeltek a hívek a Szatmárnémeti Székesegyházban. A szentmisét követő körmenetben pedig a főteret körbejárva tanúskodtak az Oltáriszentségben jelenlévő, és az emberek között a földön maradt Krisztusról.

2022. június. 15.

Ft. Fromherz Attila, lajosvölgyihutai plébános pappá szentelésének 25. évfordulóját ünnepelték június 14-én.

2022. június. 15.

Páduai Szent Antal emléknapján templomuk búcsúját ünnepelték a kaplonyi hívek, ahol idén Felföldi László pécsi megyéspüspök volt a szónok, aki korábban a csíksomlyói zarándokvonaton lelkivezetőként szolgált együtt Asztrik atyával.

2022. június. 15.

A Szatmári Római Katolikus Püspökség zarándoklatot hirdet a Gondviselés évében a Balkán-félszigetre.

2022. június. 13.

A Szentháromság Plébánia búcsúját ünnepelték vasárnap Nagybányán.