2018. július. 23. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. július. 23. Köszöntjük nevű látogatónkat.

A hétköznapok hite

2017. június. 22.

Szentignáci lelkigyakorlatot tartanak június 29-e és július 2-a között Erdődhegyen, a Püspökség világiak irodája szervezésében.

Egyéni imaidőkben, közösségi gyakorlatokban, kiscsoportos megosztásokban bővelkedik majd az a lelkigyakorlat, amelyet a Püspökség világiak irodája szervez június 29-e és július 2-a között az erdődhegyi Helga Winter közösségi házban. A szentignáci lelkiségnek megfelelően a Szentírásra és a szemlélődésre építenek, gyakorlatokkal segítve, hogy hitüket egyre mélyebben tudják megélni a hétköznapokban. A cél továbbá, hogy Istenbe gyökerezett, teljes emberekké legyenek.

A kísérők Sr. Irene Luster Haggeney és Kujbus Márta világiak irodája referens lesznek, a részvételi díj 50 lej, jelentkezni pedig a Püspökség 0261 715 011-es telefonszámán lehet, június 26-áig.

tavalyi felvétel