2024. április. 25. Köszöntjük nevű látogatónkat.

A Megmaradás Házának megáldása

2022. szeptember. 5.

2022. szeptember 8-án, csütörtökön kerül sor a Szatmári Római Katolikus Püspökség által megálmodott és felépített Megmaradás Házának megáldására és átadási ünnepségére.

Szatmárnémetiben a Megmaradás Háza a történelmi városközpontban, a közelmúltban felújított Székesegyház szomszédságában kapott helyet. Az új közösségi központ, megfelelő helyszínt biztosít az egyházmegyeszintű lelkipásztori rendezvények, események számára, a pasztorális programok megtartására, de egyben az összetartozás jelképe is, hiszen ezzel a modern épületegyüttessel a közösségi identitás megőrzéséhez is szeretnének hozzájárulni.

A szervezők a szatmári püspöki székesegyházban de. 11.00 órakor bemutatott hálaadó szentmisére, mindenkit szeretettel várnak!

Majd az ezt követő átadási ünnepséget, az új létesítmény aulájában tartják azok jelenlétében, akik anyagi támogatásukkal, munkájukkal lehetővé tették ennek a projektnek a megvalósulását.