2020. szeptember. 19. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. szeptember. 19. Köszöntjük nevű látogatónkat.

A női szerepekről

2018. október. 26.

Nők számára szerveznek lelki hétvégét november 30-a és december 2-a között a Helga Winter közösségi házban.

Az előző évek sikeres rendezvényeit követően született meg az igény, szervezzen a Püspökség világiak irodája idén is lelki hétvégét nők számára. A kérésre válaszként, november 30-a és december 2-a között, az erdődhegyi Helga Winter közösségi házban "Gyümölcsöző nőiességünk, lelki hétvége a bibliai nők társaságában - csendben és csevegésben" cím alatt Homa Ildikó SSS szociális testvérrel, gyakorló pszichológussal vizsgálhatják majd meg az érdeklődők női identitásukat. Az előadó az információk megosztásán túl gyakorlatokkal, beszélgetésekkel is vezeti majd a résztvevőket a megismerés útján.

A szervezők november 20-ig várják a jelentkezéseket a vi@ercsatumare.ro E-mail címen, illetve a 0740115464-es telefonszámon.

Egy korábbi női lelki hétvégéről