2019. december. 14. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. december. 14. Köszöntjük nevű látogatónkat.

A szerelem tisztaságáért

2018. október. 15.

Imaórára hívják azokat a fiatalokat, akik közösségben emelnék kérő vagy hálát kifejező gondolataikat Istenhez a tiszta szerelemért.

A fiatalokat, jegyes párokat, családokat szólítja meg a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye hivatásgondozó munkacsoportja azzal az október 17-én, szerdán este fél héttől, a Zárda templomban megrendezésre kerülő imaórával, amelyen a tisztaságért, a tiszta szerelemért, a párkapcsolatokért, a jegyesekért, a házastársak hűséges kitartásáért mondanak majd közösen imát.

A szervezők a Budapesti Imakonferencia szándékához csatlakoznak az imaórával és mindenkinek ajánlják, hogy már a 18 órától kezdődő szentmisén is vegyenek részt.