2020. augusztus. 4. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. augusztus. 4. Köszöntjük nevű látogatónkat.

A világ és az élet összefüggései

2020. február. 25.

Bibliás találkozót tartanak február 29-én, szombaton a szatmárnémeti Szentlélek plébánia Merk Mihály termében.

Az ószövetség Prédikátor könyve lesz a következő bibliás találkozó alapirodalma. A világ valósága és az emberi élet összefüggéseit tárgyaló könyv a boldogságra vezető utat kutatja. Így a Prédikátor könyve kifejti, hogy az ember boldog lehet, ha felismeri és elfogadja a világot irányító isteni törvényeket. A Szentlélek plébánia Merk Mihály termében február 29-én, 10 órakor találkoznak a Szentírás üzenetei iránt érdeklődők. Előbb Vojtku László plébános tart előadást, majd közösen olvassák, értelmezik a megfelelő részeket, felteszik kérdéseiket és kifejtik megállapításaikat.

A Szatmári Római Katolikus Püspökség világiak irodája által megrendezésre kerülő találkozóra szeretettel várnak mindenkit, aki törekszik a Biblia személyes üzeneteinek megtapasztalására.

Archív