2024. április. 20. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Adventi hangulatban, ajándékokkal

2017. december. 11.

Idei utolsó találkozójukon az éves működésükért is hálát adtak az egyházmegyei önkéntes beteglátogatói kör tagjai.

Az ajándék állt a beszélgetések középpontjában december 9-én, szombaton, az egyházmegyei önkéntes beteglátogatók idei utolsó találkozóján. A köszöntés és a közösen elmondott adventi imák után egy történetet hallgattak meg az ajándékozással kapcsolatban, majd közösen elgondolkodtak: mi volt a "legkedvesebb ajándék" az éves szolgálatukban? A megvallásokban mind hálát adtak a betegekért, akiktől az év során sok lelki ajándékot kaptak, sok esetben tapasztalhatták meg az erős hitet, a békét és a feltétel nélküli szeretetet.

Végül ajándékokat készítettek és adtak át egymásnak: jókívánságokból álltak ezek, buzdításból, Isten áldásának kéréséből a másik személyre.