2019. március. 20. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. március. 20. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Előadássorozat a fiatalokról

2018. november. 2.

Dr. Frigy Szabolcs egyetemi oktató a fiatalok pályaválasztási kérdéskörével kapcsolatban tart előadást november 8-án, a Székesegyház plébánia második emeleti termében.

Még tavasszal indított előadás- és beszélgetéssorozatot a Székesegyház plébánia a fiatalok kihívásairól, lelki életük folyamatairól, illetve a szülő-gyermek kapcsolat segítéséért, a gyerekek és fiatalok jobb megértéséért. A tavaszi három előadás során többnyire a gyerek-fiatal életállapot jellegzetességeit vizsgálták, az őszi első előadásban pedig a pályaválasztás nehézségeire, lehetőségeire figyelnek. Ezzel kapcsolatban Dr. Frigy Szabolcs egyetemi oktató tart előadást november 8-án, csütörtökön este fél héttől a Székesegyház plébánia (Szabadság/Libertăţii tér 20-as szám) második emeleti termében.

Az előadáson és beszélgetésen való részvétel nyitott és ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várnak.