2024. május. 2. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2018. augusztus. 21.

Szűz Mária királynő ünnepén, augusztus 22-én tartják a mikolai templom búcsúját.

2018. augusztus. 21.

A belső és külső képek, színek és formák megjelenítése nyert hangsúlyt az idei családos táborban.

2018. augusztus. 20.

Szent István, királyként komolyan vette a megszentelői feladatot - mondta Román János a székesegyházban bemutatott ünnepi szentmisén, hétfőn.

2018. augusztus. 18.

A nagykárolyi Szentlélek egyházközösség jubileumi ünnepségén Schönberger Jenő püspök a szentségek tiszteletének elmélyítését és a velük való élést ajánlotta a hívek figyelmébe, mint a megmaradás eszközét.

2018. augusztus. 15.

Augustus 20-án, Szent István király ünnepén Schönberger Jenő püspök szentmisét mutat be a Székesegyházban, majd megkoszorúzzák a magyar Szent szobrát. Búcsús szentmisét négy településen tartanak az ünnephez kapcsolódva.

2018. augusztus. 15.

A dicsőség, amelyre a Boldogságos Szűz Mária már eljutott, osztályrésze lesz mindannyiunknak, akik a keresztség és a keresztény életünk által Jézus Krisztushoz kapcsolódunk - mondta Orbán Mihály SJ a szamosdarai templombúcsún.