2024. április. 16. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. szeptember. 22.

A betegeket, hozzátartozóikat, gondozóikat, a beteglátogatókat és az orvosokat megszólító lap online olvasható.

2020. szeptember. 21.

Húszan vettek részt a világiak irodája szemlélődő „zarándok-szombatján”, amely idén Kakastaréj környékére vitte a töltekezni vágyókat.

2020. szeptember. 17.

Schönberger Jenő püspök buzdítása a szeptember 27-i helyhatósági választásokon való részvételre.

2020. szeptember. 14.

Az egyházmegyei önkéntes beteglátogatók azért találkoztak hétfőn, Szatmárnémetiben, hogy együtt imádkozzanak a betegekért.

2020. szeptember. 14.

Idén elmaradtak az egyházmegyei-szintű ifjúsági rendezvények, ezért a plébániai csoportvezetők a virtuális térben buzdítanak és adnak ötleteket társaiknak a szűk körű találkozásokra, a hitben való töltekezésre.

2020. szeptember. 11.

A Szatmári Egyházmegyében három templom és két kápolna rendelkezik Szent Kereszt felmagasztalása titulussal.