2024. április. 19. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Hol van az Atya háza?

2019. június. 14.

Bibliás találkozót rendeznek június 22-én, a szatmárnémeti Szentlélek plébánián.

"Atyám házában sok hely van" (Jn 14,2) - lesz a mottója és témaadója a következő bibliás találkozónak, amelyet az utóbbi évek hagyományának megfelelően a szatmárnémeti Szentlélek plébánia Merk Mihály termében tartanak. Annak megtapasztalásáról lesz szó, miszerint az örök lakás ígérete nem csupán egy jövőbeni ajánlat, hanem bátorítás a jelenre vonatkozóan.

Június 22-én, tíz órától, előbb Vojtku László plébános Szent János evangéliumába bevezető előadását hallgatják meg a résztvevők, majd közösen elolvassák a megfelelő szentírási szövegeket és értelmezik, különböző módszerekkel feldolgozzák azokat.

A szervező Szatmári Római Katolikus Püspökség világiak irodája szeretettel vár mindenkit, akit érdekel a közösségben zajló bibliás beszélgetés, a személyes üzenet megtapasztalása.

Korábbi kép