2020. augusztus. 4. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2020. augusztus. 4. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Idő a csendben

2020. február. 6.

A világiak irodája közelgő hétvégi rendezvényén a csendben történő ima által merülnek el az Isten szemlélésében és vizsgálják életüket – várják a jelentkezőket.

A kontemplatív, szemlélődő ima gyakorlására hív a világiak irodája programja február 21-23-a között, Nagyszokondra. Napi többszöri 25 perces imaidők, a befelé- és kifelé figyelés során szerzett tapasztalatok megosztása, teljes csend jellemzik majd a programot.

Amikor a szemlélődésben elmélyülünk, a hétköznapokban megszokott észlelésünk kitágul. Megnyílik a világ a maga valóságos alakjában. A szemlélődésben a kitartó összeszedettség előkészít az elmélyülésre, s ebben olyan alapra találunk, melyből erőt lehet meríteni – vallják a szervezők.

A programra szeretettel várnak minden érdeklődőt, akik nyitottak a hallgatásra, a személyes és szemlélődő imára. További információk a 0261-715011 vagy a 0757050923 telefonszámokon kaphatók.

Egy korábbi, hasonló rendezvény képe