2019. május. 26. Köszöntjük nevű látogatónkat.
2019. május. 26. Köszöntjük nevű látogatónkat.

Jézus és Mária kapcsolatáról

2019. március. 11.

Bibliás találkozót rendeznek március 16-án, délelőtt tíz órától a szatmárnémeti Szentlélek plébánia Merk Mihály termében.

A Szatmári Római Katolikus Püspökség világiak irodája idén tavasszal is megszervezi a közös, regionális szintű bibliás találkozót, melyen ez alkalommal Jézus és anyja, Mária kapcsolatát vizsgálják meg. Két, a János evangéliumából vett szentírási rész által tekintenek rá, hogyan alakult az időben a kapcsolat anya és fia között, megfigyelve azt is, hogyan válik Mária maga is tanítvánnyá.

A március 16-án, délelőtt tíz órától, a Szentlélek plébánia Merk Mihály termében kezdődő találkozón előadást tart Vojtku László plébános, a szentírási részeket pedig különböző módszerekkel, csoportos és egyéni megközelítésekkel dolgozzák majd fel. A rendezvényre szeretettel várnak minden érdeklődőt.

Archív